KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 13803231

nr 1380 3231

Blyerts

Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Kvistplockande barn med hund, 14x20, yttermått inklusive ram: 16x22 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 22 februari 2021
kl 18:15:17

22/2 17:49:33 1      Vinnande bud